snacka med oss

Morsning! Kul att du är nyfiken på oss. Är vi din nästa byrå? Vi hoppas det. Hojta så berättar vi mer om hur vi löser dina kommunikativa utmaningar och ger ditt varumärke flow. 

Flow team

Joel sundström

Affärsutvecklare WEBB & Digital

036-210 22 22
joel@flowagency.se

Fanny Afzelius

digital media manager

036-210 22 20
fanny@flowagency.se

jesper liljegren

seo-specialist

070 - 432 64 09
jesper@flowagency.se

Lisa-Marie egnell

Byråchef/Projektledare

035-17 74 66
lisa-marie@flowagency.se

Tahmine säwström

PROJEKTLEDARE/DIGITAL MARKNADSFÖRARE

070-547 76 26
tahmine@flowagency.se

johan byrmo

head of seo

036-210 22 21
johan.byrmo@flowagency.se

Alice Fredblad

Webb & Grafisk designer

070 - 940 61 58
alice@flowagency.se

johan melvert

Webbutvecklare/projektledare

035-17 74 68
johan.melvert@flowagency.se

PATRICK EKELIUS

VARUMÄRKESSTRATEG

070-811 95 40
patrick@flowagency.se

Johanna Karlsson

art director

070-308 14 83
johanna.karlsson@flowagency.se

Andreas Bertilsson

3D-artist

Ulf Möllerström

Systemutvecklare

johan edberg

copywriter

Robert Lindell

Teamledare digitalt & projektledare

073-311 83 19
robert@flowagency.se

johan skantze

Director/Film Producer

073-568 48 53
johan@flowagency.se

kim alexander

Director of Photography

Pontus Svensson

Grafisk designer

Vi blir gärna fler! Skicka en rad till jobb@flowagency.se

Kom in och säg tjena!

Helsingborg
Stortorget 11,
252 20 Helsingborg
Visa på karta

Halmstad
Olofsdalsvägen 47a,
302 41 Halmstad
Visa på karta

Jönköping
Östra Storgatan 20,
553 21 Jönköping
Visa på karta