Snacka Flow

Morsning! Kul att du är nyfiken på oss. Är vi din nästa byrå? Vi hoppas det. Hojta så berättar vi mer om hur vi löser dina kommunikativa utmaningar och ger ditt varumärke flow. 

Lisa-Marie Egnell

Byråchef/Projektledare

035-17 74 66
lisa-marie@flowagency.se

Patrick Ekelius

Varumärkesstrateg

070-811 95 40
patrick@flowagency.se

Johan Edberg

Copywriter

035-17 74 46
johan.edberg@flowagency.se

Joel Sundström

Affärsutvecklare WEBB & Digital

036-210 22 22
joel@flowagency.se

Johan Melvert

Projektledare/
Webbutvecklare

035-17 74 68
johan.melvert@flowagency.se

Robert Lindell

Teamledare digitalt
& Projektledare

073-311 83 19
robert@flowagency.se

Johan Skantze

Director/Film Producer

035-17 74 59
johan@flowagency.se

Martina Lindh-Lidberg

Copywriter

035-17 74 49
martina@flowagency.se

Johanna Karlsson

Art Director

070-308 14 83
johanna.karlsson@flowagency.se

Johan Byrmo

Head of SEO

036-210 22 21
johan.byrmo@flowagency.se

Fanny Afzelius

Digital Media Manager

036-210 22 20
fanny@flowagency.se

Alice Fredblad

Webb & Grafisk designer

alice@flowagency.se

Jonas Ringheim

Executive Producer

035-17 74 57
jonas@flowagency.se

Tahmine Säwström

Digital Media Manager

070-547 76 26
tahmine@flowagency.se

Jesper Liljegren

SEO-specialist

070 - 432 64 09
jesper@flowagency.se

Kim Alexander

Director of Photography

035-17 74 62
kim@flowagency.se

Marcus Cawood

Webbutvecklare

035-17 74 68
support@flowagency.se

Andreas Bertilsson

3D Artist

andreas@flowagency.se

Pontus Svensson

Grafisk designer

035-17 74 60
pontus@flowagency.se

Ulf Möllerström

Systemutvecklare

035-17 74 63

David Lindman

Copywriter

david@flowagency.se

Vi blir gärna fler! Skicka en rad till jobb@flowagency.se

Kom förbi!

Halmstad
Olofsdalsvägen 40B
302 41 Halmstad
Visa på karta

Jönköping
Östra Storgatan 20
553 21 Jönköping
Visa på karta